DZIEŃ ZIEMI Drukuj
Z życia Szkoły Podstawowej
czwartek, 22 kwietnia 2021 00:00

Z okazji przypadającego 22 kwietnia Światowego Dnia Ziemi, uczniowie naszej szkoły włączyli się do działań związanych z obchodami tego święta. Podczas lekcji przedstawiali pomysły na to, co może zrobić każdy uczeń, aby przyczynić się do zmniejszenia zanieczyszczeń w środowisku. W wyniku dyskusji w klasach 4 i 5 powstawała mapa myśli, która została przekształcona w listę łatwych do zastosowania w codziennym życiu czynności, których efektem będzie poprawienie stanu naszego najbliższego otoczenia.

dzie ziemi 2

Społeczność naszej szkoły zachęca wszystkich do podjęcia choćby odrobiny wysiłku aby poprawić stan czystości naszej planety. Uczniowie przygotowali różnorodne prace mające na celu upowszechnienie dbałości o środowisko.

Jolanta Szeszko 

Dziennik Elektroniczny

Dziennik elektroniczny

Kontakt

Szkoła Podstawowa w Miłkowicach
ul. Wojska Polskiego 75A, 59-222 Miłkowice

tel. 076 8871219
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że odwiedzana strona korzysta z plików cookies. W związku z powyższym użytkownik strony może domyślnie ustawić w przeglądarce poziom, czy, ile i jakie chce cookies. Brak takich ustawień będzie świadomym aktem woli i akcetpacji plików cookies. By przeczytać więcej o plikach cookies oraz o tym jak je usunąć, zobacz naszą politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies używane przez ten serwis

EU Cookie Directive Module Information