Niewiarygodna lekcja matematyki! Drukuj
Z życia Szkoły Podstawowej
wtorek, 12 marca 2019 15:48

Dzięki udziałowi w programie Aktywna Tablica nasza szkoła współpracuje z innymi placówkami, które przystąpiły do jego realizacji. Wymiana informacji, pomysłów i doświadczeń z nauczycielami Szkoły Podstawowej nr 4 w Chojnowie zaowocowała zaszczepieniem na grunt naszej szkoły nowych rozwiązań.

W minionym tygodniu każda z klas 7 i 8 usłyszała na lekcji matematyki polecenie: "Proszę wyciągnąć telefony komórkowe!" Kiedy pierwszy szok i niedowierzanie uczniów minęło, zalogowali się do gry na platformie Quizizz. Rozwiązywanie zadań on-line w połączeniu ze zdrową rywalizacją bardzo uczniów wciągnęło! Ach cóż to były za emocje! Już niedługo runda druga!

Dorota Martka
 

Dziennik Elektroniczny

Dziennik elektroniczny

Kontakt

Szkoła Podstawowa w Miłkowicach
ul. Wojska Polskiego 75A, 59-222 Miłkowice

tel. 076 8871219
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że odwiedzana strona korzysta z plików cookies. W związku z powyższym użytkownik strony może domyślnie ustawić w przeglądarce poziom, czy, ile i jakie chce cookies. Brak takich ustawień będzie świadomym aktem woli i akcetpacji plików cookies. By przeczytać więcej o plikach cookies oraz o tym jak je usunąć, zobacz naszą politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies używane przez ten serwis

EU Cookie Directive Module Information