Andrzejki w naszej szkole Drukuj
Z życia Szkoły Podstawowej
czwartek, 30 listopada 2017 00:00

W zeszłym tygodniu w czwartek 30 listopada w naszej szkole odbyła się długo oczekiwana przez uczniów zabawa andrzejkowa przygotowana przez Samorząd Szkolny pod opieką pań A. Dominik oraz I. Pogodzińskiej. W tym dniu hol szkoły  został zamieniony w "salę wróżb".

Uczniowie mogli dowiedzieć się co czeka ich w przyszłości: szczęście, pieniądze, pech czy może jakaś inna niespodzianka. Wiele śmiechu i radości dostarczały dzieciom przepowiednie. Wszyscy gorączkowo czekali na to, by dowiedzieć się, kto jako pierwszy z klasy zmieni stan cywilny, będzie bogaty i komu w życiu się powiedzie.

Uczniowie bawili się  między innymi w :

Imiona - nakłuwali za pomocą szpilki serca z wypisanymi imionami. Trafione imię jest imieniem przyszłego wybranka lub wybranki.

Zawody - losowanie zawodu, które będzie wykonywany w przyszłości przez ucznia.

Lanie wosku - uczniowie przelewali gorący wosk przez dziurkę od klucza, a z powstałych woskowych kształtów odczytywali symbol łączący się z ich przyszłością.

Oprócz tradycyjnych wróżb były oczywiście tańce, zabawy oraz poczęstunek – muffinki z okolicznościowymi wróżbami.

Całą imprezę uświetniła muzyka, którą przygotowali członkowie samorządu szkolnego. Zabawa trwała od 16.00 do 18.00.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą i spokojną zabawę.
 

Dziennik Elektroniczny

Dziennik elektroniczny

Kontakt

Szkoła Podstawowa w Miłkowicach
ul. Wojska Polskiego 75A, 59-222 Miłkowice

tel. 076 8871219
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że odwiedzana strona korzysta z plików cookies. W związku z powyższym użytkownik strony może domyślnie ustawić w przeglądarce poziom, czy, ile i jakie chce cookies. Brak takich ustawień będzie świadomym aktem woli i akcetpacji plików cookies. By przeczytać więcej o plikach cookies oraz o tym jak je usunąć, zobacz naszą politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies używane przez ten serwis

EU Cookie Directive Module Information