Świąteczny Maraton Zumby za nami Drukuj
Z życia Szkoły Podstawowej
sobota, 09 grudnia 2017 11:47

Gdzie można spędzić czas tuż przed Bożym Narodzeniem? Oczywiście, na Świątecznym Maratonie Zumby, który w tym roku szkolnym odbył się 08.12.2017 r. w Szkole Podstawowej w Miłkowicach. Dynamiczny rozwój cywilizacji silnie przeobraził zewnętrzne warunki naszego życia sprzyjając eliminacji aktywności fizycznej oraz przyczynił się do zmniejszenia aktywności ruchowej wśród młodzieży. W piątkowe popołudnie salę gimnastyczną w naszej szkole wypełnili uczniowie naszej szkoły przekonując się, że aktywność fizyczną można bez problemu połączyć ze świetną zabawą. Taniec wyraża nasze emocje, ale również jest to aktywna forma spędzania czasu w bardzo przyjemny sposób. Dzięki muzyce wielu z nas zdało sobie sprawę z dobroczynnego wpływu tańca na nasz rozwój fizyczny i psychiczny. Tego rodzaju imprezy pozwalają oderwać się od rzeczywistości i pozwalają tanecznym krokiem wejść w nastrój świąt. Na miłośników Zumby czekała tego dnia świetna zabawa, a także słodki poczęstunek przygotowany przez naszych Kochanych Rodziców.

Maraton Zumby zrealizowany został w ramach programu Bezpieczna +.

 
 

Dziennik Elektroniczny

Dziennik elektroniczny

Kontakt

Szkoła Podstawowa w Miłkowicach
ul. Wojska Polskiego 75A, 59-222 Miłkowice

tel. 076 8871219
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że odwiedzana strona korzysta z plików cookies. W związku z powyższym użytkownik strony może domyślnie ustawić w przeglądarce poziom, czy, ile i jakie chce cookies. Brak takich ustawień będzie świadomym aktem woli i akcetpacji plików cookies. By przeczytać więcej o plikach cookies oraz o tym jak je usunąć, zobacz naszą politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies używane przez ten serwis

EU Cookie Directive Module Information