Dzień Chłopaka w naszej szkole Drukuj
Z życia Gimnazjum

2016 dzien chlopaka30 września obchodziliśmy wielkie święto. Tego dnia zarówno w naszej szkole jak również w wielu innych świętowany był Dzień Chłopaka. O tym wydarzeniu nie mógł oczywiście zapomnieć Samorząd Uczniowski dlatego…

Z okazji święta Waszego
Życzenia wszystkiego najlepszego: 
Niech każdy dzień dostarcza Wam radości 
I uśmiech zawsze Wam w sercach gości, 
Niechaj problemy Was omijają, 
A wszyscy bardzo Was kochają, 
Bo jak nikt inny na świecie, 
Wy na to zasługujecie!

Nie zapomnieliśmy również o wyborach Mistera Szkoły. Ten zaszczytny tytuł przypadł w tym roku Dawidowi z klasy 2b. Serdecznie gratulujemy.

 

Dziennik Elektroniczny

Dziennik elektroniczny

Kontakt

Szkoła Podstawowa w Miłkowicach
ul. Wojska Polskiego 75A, 59-222 Miłkowice

tel. 076 8871219
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że odwiedzana strona korzysta z plików cookies. W związku z powyższym użytkownik strony może domyślnie ustawić w przeglądarce poziom, czy, ile i jakie chce cookies. Brak takich ustawień będzie świadomym aktem woli i akcetpacji plików cookies. By przeczytać więcej o plikach cookies oraz o tym jak je usunąć, zobacz naszą politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies używane przez ten serwis

EU Cookie Directive Module Information