W roku szkolnym 2015/2016 w naszej szkole zaczęło działalność szkolne koło kulinarne Drukuj
Z życia Szkoły Podstawowej

W roku szkolnym 2015/2016 w naszej szkole zaczęło działalność szkolne koło kulinarneW roku szkolnym 2015/2016 w naszej szkole zaczęło działalność szkolne koło kulinarne.

W trakcie zajęć uczniowie kształcą swoje praktyczne umiejętności kulinarne oraz poznają zasady prawidłowego odżywiania się, które są niezbędne w dorosłym życiu. Doskonalą umiejętności bezpiecznego posługiwania się sprzętem AGD, który ułatwia pracę w kuchni. Ponad to w czasie zajęć młodzi kucharze kształcą umiejętności współpracy w grupie, czerpią radość ze wspólnego przygotowywania posiłków oraz doskonalą umiejętność samodzielnego przygotowywania prostych potraw.

W trakcie zajęć dzieci uczą się pieczenia prostych ciast, ciasteczek, przyrządzania deserów, przygotowywania kanapek, sałatek i surówek oraz doskonalą umiejętności nakrywania do stołu, ozdabiania go, a także kulturalnego zachowywania się przy nim.

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ WE WTOREK OD 13:35 DO 15:30 

Dziennik Elektroniczny

Dziennik elektroniczny

Kontakt

Szkoła Podstawowa w Miłkowicach
ul. Wojska Polskiego 75A, 59-222 Miłkowice

tel. 076 8871219
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że odwiedzana strona korzysta z plików cookies. W związku z powyższym użytkownik strony może domyślnie ustawić w przeglądarce poziom, czy, ile i jakie chce cookies. Brak takich ustawień będzie świadomym aktem woli i akcetpacji plików cookies. By przeczytać więcej o plikach cookies oraz o tym jak je usunąć, zobacz naszą politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies używane przez ten serwis

EU Cookie Directive Module Information