"Po zielonej trawie piłka goni…" Drukuj
Sukcesy - Szkoła Podstawowa
wtorek, 16 czerwca 2015 13:52

"Po zielonej trawie piłka goni…"11 czerwca 2015r. nasza szkoła była współorganizatorem i gospodarzem Powiatowego Turnieju Piłki Nożnej Chłopców - Orlik 2015. Na boisko Orlik w Miłkowicach przybyło 6 piłkarskich drużyn z naszego powiatu, wśród których była oczywiście piłkarska ekipa reprezentująca naszą szkołę. Po oficjalnym otwarciu zawodów rozpoczęły się mecze rozgrywane w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. Drużyny walczyły o pierwsze miejsce w grupie, aby rozegrać mecz finałowy. Piękna czerwcowa pogoda i gorący doping kibiców sprzyjały sportowym zmaganiom piłkarzy. Drużyna naszej szkoły wygrywając mecze w swojej grupie, awansowała do finału. Apetyty na zwycięstwo w tym turnieju były ogromne. Jednak w meczu finałowym drużyna z Prochowic pokonała nas 1:0. Tak więc piłkarze naszej szkoły zajęli II miejsce, a Jakub Miller został wyróżniony statuetką najlepszego bramkarza turnieju. Wrażenia z tych zawodów na długo pozostaną w naszej pamięci, a młodym piłkarzom życzymy kolejnych sukcesów. Oto skład naszych „srebrnych” chłopaków: Krystian Katra, Kacper Kraiński, Tomek Krynicki, Jakub Miller, Mateusz Nowiński, Michał Borek, Bartek Kraiński, Szymon Nowiński, Jakub Lange, Mateusz Wilk.
 

 

Dziennik Elektroniczny

Dziennik elektroniczny

Kontakt

Szkoła Podstawowa w Miłkowicach
ul. Wojska Polskiego 75A, 59-222 Miłkowice

tel. 076 8871219
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że odwiedzana strona korzysta z plików cookies. W związku z powyższym użytkownik strony może domyślnie ustawić w przeglądarce poziom, czy, ile i jakie chce cookies. Brak takich ustawień będzie świadomym aktem woli i akcetpacji plików cookies. By przeczytać więcej o plikach cookies oraz o tym jak je usunąć, zobacz naszą politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies używane przez ten serwis

EU Cookie Directive Module Information