Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym Drukuj
Sukcesy - Szkoła Podstawowa
poniedziałek, 25 maja 2015 14:27

Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym27 kwietnia 2015r. uczestniczyliśmy w powiatowym etapie Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, który odbył się w hali OSiR w Legnicy. Reprezentanci naszej szkoły w składzie: Julia Matyszczak, Wiktoria Jaremko, Jakub Laszuk i Mateusz Soboń stanęli na wysokości zadania i świetnie poradzili sobie w poszczególnych konkurencjach. Każdy z zawodników wykazał się wręcz mistrzowską jazdą rowerem na torze przeszkód. W miasteczku ruchu drogowego rowerzyści musieli dotrzeć do wyznaczonych punktów, poruszając się zgodnie z przepisami o ruchu drogowym, wiedzę teoretyczną w tym zakresie zaprezentowali rozwiązując test. Bardzo profesjonalnie udzielili również pierwszej pomocy przedmedycznej poszkodowanemu.

Mimo licznej konkurencji, drużyna z naszej szkoły wywalczyła II miejsce, a w klasyfikacji indywidualnej Julia Matyszczak zajęła II, a Mateusz Soboń IV miejsce. Gratulujemy sukcesu.

  

Dziennik Elektroniczny

Dziennik elektroniczny

Kontakt

Szkoła Podstawowa w Miłkowicach
ul. Wojska Polskiego 75A, 59-222 Miłkowice

tel. 076 8871219
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że odwiedzana strona korzysta z plików cookies. W związku z powyższym użytkownik strony może domyślnie ustawić w przeglądarce poziom, czy, ile i jakie chce cookies. Brak takich ustawień będzie świadomym aktem woli i akcetpacji plików cookies. By przeczytać więcej o plikach cookies oraz o tym jak je usunąć, zobacz naszą politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies używane przez ten serwis

EU Cookie Directive Module Information