"Bezpieczni” rowerzyści Drukuj
Sukcesy - Szkoła Podstawowa
piątek, 09 maja 2014 07:29

"Bezpieczni” rowerzyści30 kwietnia 2014r. uczestniczyliśmy w powiatowym etapie Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, który odbył się w hali OSiR w Legnicy.

4-ro osobowa drużyna z naszej szkoły w składzie: Kasia Zając, Mateusz Rycombel, Julia Matyszczak i Michał Siwak stanęła na wysokości zadania, świetnie radząc sobie w poszczególnych konkurencjach.

Każdy z zawodników wykazał się wręcz mistrzowską jazdą rowerem, pokonując tor przeszkód.

W miasteczku ruchu drogowego rowerzyści musieli dotrzeć do wyznaczonych punktów, poruszając się zgodnie z przepisami o ruchu drogowym, wiedzę teoretyczną w tym zakresie zaprezentowali rozwiązując test. Bardzo profesjonalnie udzielili również pierwszej pomocy przedmedycznej poszkodowanemu. Mimo licznej konkurencji, reprezentanci naszej szkoły zdobyli I miejsce i zakwalifikowali się do kolejnego etapu Turnieju.

W klasyfikacji indywidualnej- Julia Matyszczak zajęła II, a Mateusz Rycombel III miejsce. Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnym etapie. 

Dziennik Elektroniczny

Dziennik elektroniczny

Kontakt

Szkoła Podstawowa w Miłkowicach
ul. Wojska Polskiego 75A, 59-222 Miłkowice

tel. 076 8871219
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że odwiedzana strona korzysta z plików cookies. W związku z powyższym użytkownik strony może domyślnie ustawić w przeglądarce poziom, czy, ile i jakie chce cookies. Brak takich ustawień będzie świadomym aktem woli i akcetpacji plików cookies. By przeczytać więcej o plikach cookies oraz o tym jak je usunąć, zobacz naszą politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies używane przez ten serwis

EU Cookie Directive Module Information