Szkolny Turniej Ringo Drukuj
Z życia Szkoły Podstawowej
piątek, 29 marca 2013 08:26

Szkolny Turniej RingoNa przełomie lutego i marca rozegrano w naszej szkole Turnieje Ringo w kategorii dziewcząt i chłopców. Ringo to bardzo prosta gra rekreacyjna, jednak mało popularna. A szkoda, bo wystarczy kawałek taśmy lub sznurka, gumowe kółko, a przede wszystkim chęć spotkania się z kolegami na podwórku i… zabawa gotowa.
Wśród naszych uczniów rozgrywki cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. W obu kategoriach zgłosiło się po dziesięć 3-osobowych zespołów. Mecze eliminacyjne rozegrano w dwóch grupach, a do walki o medale stanęło 6 zespołów w każdej kategorii.

 

Zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców nie do pokonania okazały się drużyny z kl. 5B, których zawodnicy wykazali się ogromnym poświęceniem w grze i przemyślaną taktyką, co w efekcie zaowocowało zdobyciem mistrzowskich tytułów.
Oto składy zwycięskich zespołów:

Dziewczęta –zespół TRIO                 

Ela Bil

Karolina Bil

Magda Czarnecka                

Chłopcy –zespół ZEMSTA FARAONA

Dawid Margalus

Krzysiek Kowalski

Dawid Wesoły 

Dziennik Elektroniczny

Dziennik elektroniczny

Kontakt

Szkoła Podstawowa w Miłkowicach
ul. Wojska Polskiego 75A, 59-222 Miłkowice

tel. 076 8871219
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że odwiedzana strona korzysta z plików cookies. W związku z powyższym użytkownik strony może domyślnie ustawić w przeglądarce poziom, czy, ile i jakie chce cookies. Brak takich ustawień będzie świadomym aktem woli i akcetpacji plików cookies. By przeczytać więcej o plikach cookies oraz o tym jak je usunąć, zobacz naszą politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies używane przez ten serwis

EU Cookie Directive Module Information