Wiosenne biegi przełajowe - Bieniowice - 11 maja 2011r. Drukuj
Sukcesy - Szkoła Podstawowa
środa, 18 maja 2011 16:50

Wiosenne biegi przełajowe - Bieniowice - 11 maja 2011r.Bieniowice przywitały nas piękną pogodą. Słońce i miła atmosfera zawodów towarzyszyły biegaczom walczącym o medale. W zawodach wzięło udział ponad 230 uczniów z 8 Szkół Podstawowych powiatu legnickiego. Po raz pierwszy mieli okazję wystartować najmłodsi zawodnicy z naszej szkoły- uczniowie klas I-III. Pokonując wyznaczone trasy przy gorącym dopingu kibiców, mogli zakosztować atmosfery walki sportowej. Nie wszyscy zdobyli medale i nagrody, jednak każdy z naszych zawodników uplasował się na punktowanej pozycji, co w rezultacie zaowocowało III miejscem w klasyfikacji generalnej. KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA - III miejsce

 Indywidualnie:

DZIEWCZĘTA:

200m. - Dorotka Podgórska 1A - III m-ce

300m. - Julia Matyszczak 2A - II m-ce

400m. - Oliwia Wierzchowska 3A - I m-ce

800m. - Ewelina Bęben 6A - II m-ce

 

CHŁOPCY:

600m. - Kacper Iwan 4A - I m-ce

800m. - Konrad Zegan 5B - III m-ce

1000m. - Jarek Wierzbicki 6B - I m-ce

 

wiosenne_przelaje_2
wiosenne_przelaje_1
wiosenne_przelaje_2
wiosenne_przelaje_3
wiosenne_przelaje_4

 

Dziennik Elektroniczny

Dziennik elektroniczny

Kontakt

Szkoła Podstawowa w Miłkowicach
ul. Wojska Polskiego 75A, 59-222 Miłkowice

tel. 076 8871219
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że odwiedzana strona korzysta z plików cookies. W związku z powyższym użytkownik strony może domyślnie ustawić w przeglądarce poziom, czy, ile i jakie chce cookies. Brak takich ustawień będzie świadomym aktem woli i akcetpacji plików cookies. By przeczytać więcej o plikach cookies oraz o tym jak je usunąć, zobacz naszą politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies używane przez ten serwis

EU Cookie Directive Module Information