ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU SZKOLNEGO OD DNIA 19.04.2021 R. Drukuj
Z życia Szkoły Podstawowej
czwartek, 15 kwietnia 2021 08:42
Grzymalin: 8:10
Pątnówek 8:15
Jakuszów: 8:17
Jezierzany: 8:20
Ulesie: 08:25
Gniewomirowice: 8:30
Goślinów: 8:35
Studnica, Siedliska: 8:45
Miłkowice: 8:50 - 8:55
 

Dziennik Elektroniczny

Dziennik elektroniczny

Kontakt

Szkoła Podstawowa w Miłkowicach
ul. Wojska Polskiego 75A, 59-222 Miłkowice

tel. 076 8871219
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że odwiedzana strona korzysta z plików cookies. W związku z powyższym użytkownik strony może domyślnie ustawić w przeglądarce poziom, czy, ile i jakie chce cookies. Brak takich ustawień będzie świadomym aktem woli i akcetpacji plików cookies. By przeczytać więcej o plikach cookies oraz o tym jak je usunąć, zobacz naszą politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies używane przez ten serwis

EU Cookie Directive Module Information